Про нас

Logo_ver_2.png


KERNAU - це польський бренд з багаторічним досвідом роботи, який пропонує сучасну побутову техніку та аудіо/відео пристрої. Ми постійно реагуємо на потреби наших споживачів і, завдяки цьому, досягнули впевненої позиції на ринку. Багаті знання, традиції, добре розвинена мережа збуту та професійні технічні засоби становлять міцну основу нашої компанії. Вони дозволяють встановлювати амбітні цілі на майбутнє. 

Піклуючись про наших клієнтів, ми створюємо наші товари таким чином, щоб забезпечити їх домівки красивими та функціональними продуктами. Пріоритетним для нас є зручність використання пристроїв марки KERNAU, їх надійність та догляд за екологією. Створені нами продукти характеризуються низьким споживанням електроенергії та води, для того, щоб піклуватися про гаманці своїх користувачів та природне середовище. Це дуже важливо для нас, адже ми виготовляємо обладнання, яке дозволить українцям жити екологічно. Одним з таких, є прилад  для утилізація органічних відходів SmartCARA, який буде працювати на кухнях тих, хто не байдужий до долі нашої планети.

За 26 років діяльності в галузі, ми набули досвіду і знань, що дозволяють нам подбати про найвищу якість нашої продукції. Передусім, ми зосереджуємося на європейських стандартах якості, співпрацюючи з польськими, німецькими, французькими, італійськими та іспанськими фабриками. Це дозволяє задовільнити високі очікування покупців з точки зору технічних параметрів і дизайну.