KERNAU - Якість

Якість

KERNAU - це якість і точність. Наші надійні пристрої гарантують безпеку, економію часу та енергії. Вони покликані турбуватися про гаманці користувачів. Наші фахівці приділяють багато уваги кожній, навіть, найдрібнішій деталі, не забуваючи про естетичні якості вироблених пристроїв та зручність у використанні.

laur-klienta-odkrycie-2017.png

Нагорода «Відкриття року» видається особливо інноваційним продуктам або послугам, які характеризуються високою якістю і завойовують серця клієнтів.
Laur Konsumenta є найбільшою споживчою програмою в Польщі з 13-річною традицією. Результати загальнонаціональних опитувань приносять виробникам відповідь на одне з основних питань: які продукти/послуги є лідерами популярності у своїй групі.

Allergy_UK_Seal_of_Approval.png

Сертифікатом Allergy UK підтверджено те, що пральні машини KERNAU оснащені системами, які ефективно видаляють всі 7 найпоширеніших алергенів і 4 типи бактерій. Це, в свою чергу, гарантує ще більш ефективний захист людей з алергією та профілактику алергічних реакцій. Вони дозволяють насолоджуватися свіжим, безпечним для шкіри одягом.

znak-jakosci-home-zone-2017.png

Ефективно організований простір для зберігання та заморожування продуктів є основною перевагою сучасних холодильників. Тому, вони повинні бути просторими, але, в той же час, не займати занадто багато місця на кухні і відповідати загальній стилістиці меблів. Ці особливості оптимально поєднує у собі холодильник KFRM 19191 NF EX від KERNAU, і ось чому він отримав престижну відзнаку «Home Zone - якість і надійність 2017 року». Польська комісія загальнонаціонального проекту оцінила, перш за все, комфорт використання, унікальний дизайн і ряд функцій, які забезпечують енергоефективність.