Гарантія

Пристрої KERNAU символізують довговічність, перевірену якість і надзвичайну функціональність. З метою легкого використання, ми розробили продукти, оснащені цілою низкою зручностей, які надзвичайно корисні під час повсякденних задач.

poland_brand.png

KERNAU - це польська компанія з багаторічним досвідом роботи в галузі побутової техніки. Яка відповідає потребам усіх споживачів і, таким чином, досягає встановлених позицій на ринку. Інноваційнй підхід у розробці та оригінальні технології, а, також, розвинена мережа продажу і професійні технічні засоби, є міцною основою для компанії і дозволяють їй встановлювати амбітні цілі на майбутнє.

european_quality.png

Завдяки співпраці наших дизайнерів та інженерів з кращими фабриками у Польщі, Німеччині, Франції, Італії та Іспанії, KERNAU створює продукти на європейському рівні. Оптимальне поєднання польської технічної думки з німецькою точністю, італійською витонченістю і іспанським темпераментом є гарантією пристроїв найвищого класу.

warranty.png

KERNAU пропонує 2-річну гарантію з повною підтримкою і турботою безпосередньо від виробника. Прості правила і зручне обслуговування без зайвих формальностей і складних процедур є головним принципом бренду, що гарантує надійність і чесне ставлення до своїх клієнтів.

service.png

Наш сервісний центр дозволяє швидко і легко повернути техніку для ремонту або ж обміняти на нову. Додатковою перевагою є, також, гаряча лінія для клієнтів, завдяки якій, Ви можете отримати детальну інформацію як до, так і після покупки.

functions.png

Зосереджуючись на інноваціях, KERNAU оснащує свої пристрої функціями, які дійсно використовуються в повсякденній роботі вдома. Оригінальні технології поєднують інноваційний підхід у розробці пристроїв з простотою використання. Замість десятків ультрасучасних функцій, вироби мають лише необхідні, що гарантує надійність і зручність використання і обслуговування протягом багатьох років.